| Brand Name: | Performer |
| Model Number: | SZ120S4VC(SZ120-4VI) |
| MOQ: | 1pc |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 7-10 working days after receiving payment |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Power | 380-400V/50hz, 460V/60hz |
| Nominal cooling capacity 60 kBTU/h | 25.6 KBtu/h |
| Nominal cooling capacity at 60Hz | 34.9 kw |
| Nominal cooling capacity at 50Hz | 24.4 kw |
| Oil type | POE |
| Colour | Blue |
| Refrigerant | R134a; R404A; R407C; R507A |
| Model | Nominal Cap.(Btu/h) | Power input (kw) | COP (W/W) |
|---|---|---|---|
| SZ100 | 8 | 6.84 | 3.15 |
| SZ115 | 9.5 | 8.49 | 3.16 |
| SZ120 | 10 | 8.98 | 3.18 |
| SZ160 | 13 | 11.77 | 3.28 |
| SZ161 | 13 | 11.83 | 3.21 |
| SZ175 | 14 | 12.67 | 3.17 |
| SZ185 | 15 | 13.62 | 3.16 |
| SZ240 | 20 | 18.60 | 3.18 |
| Model | Nominal Cap.60HZ | Nominal cooling capacity | COP |
|---|---|---|---|
| SM084 | 7 | 20400 | 3.33 |
| SM090 | 7.5 | 21800 | 3.33 |
| SM100 | 8 | 23100 | 3.33 |
| SM110 | 9 | 25900 | 3.32 |
| SM112 | 9.5 | 27600 | 3.49 |
| SM115 | 9.5 | 28000 | 3.37 |
| SM120 | 10 | 30100 | 3.36 |
| SM125 | 10 | 30100 | 3.37 |
| SM147 | 12 | 36000 | 3.58 |
| SM148 | 12 | 36100 | 3.34 |
| SM161 | 13 | 39000 | 3.37 |
| SM175 | 14 | 42000 | 3.37 |
| SM/SY185 | 15 | 45500 | 3.34 |
| SY240 | 20 | 61200 | 3.36 |
| SY380 | 30 | 94500 | 3.46 |
| Brand Name: | Performer |
| Model Number: | SZ120S4VC(SZ120-4VI) |
| MOQ: | 1pc |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Wooden box packaging |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Power | 380-400V/50hz, 460V/60hz |
| Nominal cooling capacity 60 kBTU/h | 25.6 KBtu/h |
| Nominal cooling capacity at 60Hz | 34.9 kw |
| Nominal cooling capacity at 50Hz | 24.4 kw |
| Oil type | POE |
| Colour | Blue |
| Refrigerant | R134a; R404A; R407C; R507A |
| Model | Nominal Cap.(Btu/h) | Power input (kw) | COP (W/W) |
|---|---|---|---|
| SZ100 | 8 | 6.84 | 3.15 |
| SZ115 | 9.5 | 8.49 | 3.16 |
| SZ120 | 10 | 8.98 | 3.18 |
| SZ160 | 13 | 11.77 | 3.28 |
| SZ161 | 13 | 11.83 | 3.21 |
| SZ175 | 14 | 12.67 | 3.17 |
| SZ185 | 15 | 13.62 | 3.16 |
| SZ240 | 20 | 18.60 | 3.18 |
| Model | Nominal Cap.60HZ | Nominal cooling capacity | COP |
|---|---|---|---|
| SM084 | 7 | 20400 | 3.33 |
| SM090 | 7.5 | 21800 | 3.33 |
| SM100 | 8 | 23100 | 3.33 |
| SM110 | 9 | 25900 | 3.32 |
| SM112 | 9.5 | 27600 | 3.49 |
| SM115 | 9.5 | 28000 | 3.37 |
| SM120 | 10 | 30100 | 3.36 |
| SM125 | 10 | 30100 | 3.37 |
| SM147 | 12 | 36000 | 3.58 |
| SM148 | 12 | 36100 | 3.34 |
| SM161 | 13 | 39000 | 3.37 |
| SM175 | 14 | 42000 | 3.37 |
| SM/SY185 | 15 | 45500 | 3.34 |
| SY240 | 20 | 61200 | 3.36 |
| SY380 | 30 | 94500 | 3.46 |