| Model Number: | SM100S4VC(SM100-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Model | SM100S4VC |
|---|---|
| COP | 3.38 |
| Displacement | 26.7 m³/h |
| Oil charge | 3.25L |
| Net weight | 65kg |
| EER | 11.5 |
| Power supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model Number: | SM100S4VC(SM100-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Model | SM100S4VC |
|---|---|
| COP | 3.38 |
| Displacement | 26.7 m³/h |
| Oil charge | 3.25L |
| Net weight | 65kg |
| EER | 11.5 |
| Power supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |