|
|
| Model Number: | SM110S4VC(SM110-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Industrial refrigeration compressor designed for reliable performance in air conditioning and cold room applications.
| Model | SM110S4VC |
| COP | 3.38 |
| Displacement | 30.3 m³/h |
| Oil Charge | 3.25L |
| Net Weight | 75kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
Shenzhen Ruifujie Co., Ltd. has a history of more than 20 years. The company develops and produces scroll, piston and screw compressors that are exported worldwide. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales.
|
| Model Number: | SM110S4VC(SM110-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Industrial refrigeration compressor designed for reliable performance in air conditioning and cold room applications.
| Model | SM110S4VC |
| COP | 3.38 |
| Displacement | 30.3 m³/h |
| Oil Charge | 3.25L |
| Net Weight | 75kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
Shenzhen Ruifujie Co., Ltd. has a history of more than 20 years. The company develops and produces scroll, piston and screw compressors that are exported worldwide. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales.