|
|
| Model Number: | SM120S4VC(SM120-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
COMPRESSOR SM120S4VC SM120-4VI FOR REFRIGERATOR AC 10HP R22 COLD ROOM FREEZE AIR CONDITIONING
Performer compressors are scroll compressors used for both 50Hz and 60Hz, compatible with R22 and R407c refrigerants.
| Model | SM120S4VC |
|---|---|
| COP | 3.36 |
| Displacement | 35.0 m³/h |
| Oil Charge | 3.25 L |
| Net Weight | 73 kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
We also supply the following SM series models:
|
| Model Number: | SM120S4VC(SM120-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
COMPRESSOR SM120S4VC SM120-4VI FOR REFRIGERATOR AC 10HP R22 COLD ROOM FREEZE AIR CONDITIONING
Performer compressors are scroll compressors used for both 50Hz and 60Hz, compatible with R22 and R407c refrigerants.
| Model | SM120S4VC |
|---|---|
| COP | 3.36 |
| Displacement | 35.0 m³/h |
| Oil Charge | 3.25 L |
| Net Weight | 73 kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
We also supply the following SM series models: