| Model Number: | SM148T4VC(SM148-4VAM) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Performer compressors are scroll compressors designed for both 50Hz and 60Hz applications.
| Model | SM148T4VC |
|---|---|
| COP | 3.34 |
| Displacement | 34.6 m³/h |
| Oil Charge | 3.60 L |
| Net Weight | 88 kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Refrigerant | Power | Net Weight |
|---|---|---|---|
| SZ100-3/9VM | R134A/R407C | 8 HP | 72 KG |
| SZ110-3/9VM | R134A/R407C | 9 HP | 72 KG |
| SZ120-3/9VM | R134A/R407C | 10 HP | 80 KG |
| SZ125-3RM | R134A/R407C | 10 HP | 80 KG |
| SZ148-3/9VAM | R134A/R407C | 12 HP | 86 KG |
| SZ161-T3/9VC | R134A/R407C | 13 HP | 86 KG |
| SZ/Y185-3/9CAM | R134A/R407C | 15 HP | 103 KG |
| SZ240A3/9CBM | R134A/R407C | 20 HP | 160 KG |
| Model Number: | SM148T4VC(SM148-4VAM) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Performer compressors are scroll compressors designed for both 50Hz and 60Hz applications.
| Model | SM148T4VC |
|---|---|
| COP | 3.34 |
| Displacement | 34.6 m³/h |
| Oil Charge | 3.60 L |
| Net Weight | 88 kg |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Refrigerant | Power | Net Weight |
|---|---|---|---|
| SZ100-3/9VM | R134A/R407C | 8 HP | 72 KG |
| SZ110-3/9VM | R134A/R407C | 9 HP | 72 KG |
| SZ120-3/9VM | R134A/R407C | 10 HP | 80 KG |
| SZ125-3RM | R134A/R407C | 10 HP | 80 KG |
| SZ148-3/9VAM | R134A/R407C | 12 HP | 86 KG |
| SZ161-T3/9VC | R134A/R407C | 13 HP | 86 KG |
| SZ/Y185-3/9CAM | R134A/R407C | 15 HP | 103 KG |
| SZ240A3/9CBM | R134A/R407C | 20 HP | 160 KG |