|
|
| Model Number: | SM161T4VC(SM161-4VAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Model | SM161T4VC |
| Refrigerant | R22 |
| COP | 3.37 |
| Displacement | 37.7m³/h |
| Net Weight | 88kg |
| Swept Volume | 216.6cm³/rev |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Refrigerant | Power | Net Weight |
|---|---|---|---|
| SM084-4VM | R22 | 7HP | 72KG |
| SM090-4VM | 7.5HP | 72KG | |
| SM112A4ACB | 9HP | 80KG | |
| SM125-4CAM | 10HP | 80KG | |
| SM124A4ACB | 10HP | 80KG | |
| SM147A4ACB | 12HP | 86KG | |
| SM161-4VAM | 13HP | 86KG | |
| SM160-4CBM | 13HP | 93KG | |
| SM175-4CAM | 14HP | 103KG | |
| SM175-4RM | 14HP | 103KG | |
| SM185-4CAM | 15HP | 103KG | |
| SM185-4RM | 15HP | 103KG | |
| SY240A4CBM | 20HP | 160KG | |
| SY300ACBM | 25HP | 160KG | |
| SY300A4CAM | 25HP | 160KG | |
| SY380A4CBM | 31HP | 225KG |
|
| Model Number: | SM161T4VC(SM161-4VAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Model | SM161T4VC |
| Refrigerant | R22 |
| COP | 3.37 |
| Displacement | 37.7m³/h |
| Net Weight | 88kg |
| Swept Volume | 216.6cm³/rev |
| Color | Blue |
| Power Supply | 380-400V/3~/50 Hz - 460V/3~/60 Hz |
| Model | Refrigerant | Power | Net Weight |
|---|---|---|---|
| SM084-4VM | R22 | 7HP | 72KG |
| SM090-4VM | 7.5HP | 72KG | |
| SM112A4ACB | 9HP | 80KG | |
| SM125-4CAM | 10HP | 80KG | |
| SM124A4ACB | 10HP | 80KG | |
| SM147A4ACB | 12HP | 86KG | |
| SM161-4VAM | 13HP | 86KG | |
| SM160-4CBM | 13HP | 93KG | |
| SM175-4CAM | 14HP | 103KG | |
| SM175-4RM | 14HP | 103KG | |
| SM185-4CAM | 15HP | 103KG | |
| SM185-4RM | 15HP | 103KG | |
| SY240A4CBM | 20HP | 160KG | |
| SY300ACBM | 25HP | 160KG | |
| SY300A4CAM | 25HP | 160KG | |
| SY380A4CBM | 31HP | 225KG |