| Model Number: | SZ120S4VC(SZ120-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
AC Power Refrigerator compressor SZ120S4VC SZ120-4VI for R134A R407C 400V/3/50HZ
| Compressor model | SZ120S4VC |
|---|---|
| Application | HVAC |
| Horse Power | 10HP |
| Net weight | 73kg |
| Gross weight | 80kg |
Hermetic scroll compressor, hermetic piston compressor, semi-hermetic piston compressor, screw compressor, hermetic air-cooled unit, semi-hermetic air-cooled unit, semi-hermetic water-cooled unit, piston parallel unit, screw unit, air-cooled condensation, chillers, flake ice machines, ice cubes, fresh storage, freezer, quick-freezer, etc.
| Model Number: | SZ120S4VC(SZ120-4VI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
AC Power Refrigerator compressor SZ120S4VC SZ120-4VI for R134A R407C 400V/3/50HZ
| Compressor model | SZ120S4VC |
|---|---|
| Application | HVAC |
| Horse Power | 10HP |
| Net weight | 73kg |
| Gross weight | 80kg |
Hermetic scroll compressor, hermetic piston compressor, semi-hermetic piston compressor, screw compressor, hermetic air-cooled unit, semi-hermetic air-cooled unit, semi-hermetic water-cooled unit, piston parallel unit, screw unit, air-cooled condensation, chillers, flake ice machines, ice cubes, fresh storage, freezer, quick-freezer, etc.