| Model Number: | SZ148T4VC(SZ148-4VAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model | SZ148T4VC |
| Performance | Low noise |
| Color | Blue |
| Type | Hermetic scroll compressor |
| Refrigerant | R134a |
| Shipping Methods | Air, sea, or courier |
| Application | HVAC |
| Horse Power | 12HP |
| Net Weight | 88kg |
| Gross Weight | 98kg |
| Model Number: | SZ148T4VC(SZ148-4VAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | Discussed |
| Packaging Details: | Standard export Wooden packing. |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Specification | Details |
|---|---|
| Model | SZ148T4VC |
| Performance | Low noise |
| Color | Blue |
| Type | Hermetic scroll compressor |
| Refrigerant | R134a |
| Shipping Methods | Air, sea, or courier |
| Application | HVAC |
| Horse Power | 12HP |
| Net Weight | 88kg |
| Gross Weight | 98kg |