|
|
| Brand Name: | Danfoss |
| Model Number: | SM084S4VC(SM084-4VM) |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 1-5 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Gross Weight | 69.5 kg |
|---|---|
| Net Weight | 64 kg |
| EAN | 5702424540630 |
|
| Brand Name: | Danfoss |
| Model Number: | SM084S4VC(SM084-4VM) |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | wooden packaging |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Gross Weight | 69.5 kg |
|---|---|
| Net Weight | 64 kg |
| EAN | 5702424540630 |