|
|
| Brand Name: | Danfoss |
| Model Number: | SM090S4VC(SM090-4VM) |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 1-5 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
The SM090-9VM is a high-performance scroll compressor designed for air conditioning applications, featuring 7.5HP capacity and robust construction for reliable operation.
| Gross Weight | 70.53 kg |
|---|---|
| Net Weight | 65 kg |
| EAN | 5702424053406 |
|
| Brand Name: | Danfoss |
| Model Number: | SM090S4VC(SM090-4VM) |
| MOQ: | 1PCS |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | wooden packaging |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
The SM090-9VM is a high-performance scroll compressor designed for air conditioning applications, featuring 7.5HP capacity and robust construction for reliable operation.
| Gross Weight | 70.53 kg |
|---|---|
| Net Weight | 65 kg |
| EAN | 5702424053406 |