|
|
| Brand Name: | performer |
| Model Number: | SM100S4VC(SM100-4VM) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 6-10 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Connection | Rotalock |
| Model Number | SM100S4VC |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380-400V / 50Hz / 3ph |
| Displacement | 22.13m³/h |
| Oil change [dm³] | 3.30 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R22 |
| COP | 3.33W/W |
| EER | 11.3Btu/W |
| Cooling capacity | 79000BTU |
| Horse Power | 8 |
|
| Brand Name: | performer |
| Model Number: | SM100S4VC(SM100-4VM) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | Wooden page |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
| Connection | Rotalock |
| Model Number | SM100S4VC |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380-400V / 50Hz / 3ph |
| Displacement | 22.13m³/h |
| Oil change [dm³] | 3.30 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R22 |
| COP | 3.33W/W |
| EER | 11.3Btu/W |
| Cooling capacity | 79000BTU |
| Horse Power | 8 |