|
|
| Brand Name: | performer |
| Model Number: | SM125S4CC(SM125-4CAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 6-10 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
|---|---|
| Connection | Rotalock |
| Model Number | SM125S4CC |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380-400V / 50Hz / 3ph |
| Displacement | 28.99m³/h |
| Oil change [dm³] | 3.80 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R22 |
| COP | 3.37W/W |
| EER | 11.5Btu/W |
| Cooling capacity | 102800BTU |
| Horse Power | 10 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. has a history of more than 20 years. It is a large-scale modern enterprise specializing in R&D, production and sales of refrigeration products. The company has great advantages in the trading of compressors and refrigeration accessories, and has close cooperation with major compressor manufacturers around the world.
The company develops and produces scroll, piston and screw compressors that are exported worldwide. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales. In recent years, the company has been tackling difficulties in overseas markets, developing rapidly, and building a number of engineering projects with modern significance.
|
| Brand Name: | performer |
| Model Number: | SM125S4CC(SM125-4CAI) |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | Wooden page |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Brand | Performer |
|---|---|
| Connection | Rotalock |
| Model Number | SM125S4CC |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380-400V / 50Hz / 3ph |
| Displacement | 28.99m³/h |
| Oil change [dm³] | 3.80 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R22 |
| COP | 3.37W/W |
| EER | 11.5Btu/W |
| Cooling capacity | 102800BTU |
| Horse Power | 10 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. has a history of more than 20 years. It is a large-scale modern enterprise specializing in R&D, production and sales of refrigeration products. The company has great advantages in the trading of compressors and refrigeration accessories, and has close cooperation with major compressor manufacturers around the world.
The company develops and produces scroll, piston and screw compressors that are exported worldwide. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales. In recent years, the company has been tackling difficulties in overseas markets, developing rapidly, and building a number of engineering projects with modern significance.