| Model Number: | ZP24K5E-TFD-522 |
| MOQ: | 1 pieces |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 3 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Hermetic Scroll Compressor ZP Series featuring models including ZP42KSE, ZP54KSE, ZP61KCE, ZP72KCE, and ZP83KCE. Designed for use with R410A refrigerant and offering competitive pricing with original quality.
| Model | ZP24K5E-TFD-522 |
| Type | Hermetic Scroll Compressor |
| Origin | USA |
| Refrigerant | R410A |
| Power Source | 380-420V |
| Connection | Braze |
| Packing | Wooden Case |
| Color | Black |
| MOQ | 1 |
| Year | 2022 |
| Model Number: | ZP24K5E-TFD-522 |
| MOQ: | 1 pieces |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | wooden box |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Hermetic Scroll Compressor ZP Series featuring models including ZP42KSE, ZP54KSE, ZP61KCE, ZP72KCE, and ZP83KCE. Designed for use with R410A refrigerant and offering competitive pricing with original quality.
| Model | ZP24K5E-TFD-522 |
| Type | Hermetic Scroll Compressor |
| Origin | USA |
| Refrigerant | R410A |
| Power Source | 380-420V |
| Connection | Braze |
| Packing | Wooden Case |
| Color | Black |
| MOQ | 1 |
| Year | 2022 |