| Model Number: | ZP54KUE-TFM-52E,ZP54KUE-TFD-52E |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 6-10 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP54KUE-TFM/TFD |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 49.9 |
| Oil change[I] | 1.24 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.11W/W |
| EER | 10.6Btu/W |
| Cooling capacity | 45000BTU |
| Horse Power | 4.5 |
| Model Number: | ZP54KUE-TFM-52E,ZP54KUE-TFD-52E |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | Wooden page |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP54KUE-TFM/TFD |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 49.9 |
| Oil change[I] | 1.24 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.11W/W |
| EER | 10.6Btu/W |
| Cooling capacity | 45000BTU |
| Horse Power | 4.5 |