| Model Number: | ZP122KCE-TFD-155 |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 6-10 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP122KCE-TFD-155 |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 112.3 |
| Oil change[I] | 2.51 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.27W/W |
| EER | 11.2Btu/W |
| Cooling capacity | 102000BTU |
| Horse Power | 10 |
Every product undergoes careful inspection multiple times before packing. Depending on the size and contents of your goods, we generally use different sizes of wooden boxes to secure the goods.
| Model Number: | ZP122KCE-TFD-155 |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | Wooden page |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP122KCE-TFD-155 |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 112.3 |
| Oil change[I] | 2.51 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.27W/W |
| EER | 11.2Btu/W |
| Cooling capacity | 102000BTU |
| Horse Power | 10 |
Every product undergoes careful inspection multiple times before packing. Depending on the size and contents of your goods, we generally use different sizes of wooden boxes to secure the goods.