| Model Number: | ZP144KFE-TFD-522 |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Delivery Time: | 6-10 Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP144KFE-TFD-522 |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 134.6 |
| Oil change[I] | 3.25 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.19W/W |
| EER | 10.9Btu/W |
| Cooling capacity | 121000BTU |
| Horse Power | 12 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. has a history of more than 20 years. It is a large-scale modern enterprise specializing in R&D, production and sales of refrigeration products. The company has great advantages in the trading of compressors and refrigeration accessories, and has close cooperation with major compressor manufacturers around the world.
The company develops and produces scroll, piston and screw compressor are exported to all over the world. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales. In recent years, the company has been in the Belt and Road. Under the advocacy of the project, we constantly tackled difficulties in overseas markets, developed rapidly, and built a number of engineering projects with modern significance.
Every products will be in carefully inspection for many times before Packing. Depending on the size and contents of your goods, we generally use different size of wooden box of package to secure goods.
Our MOQ is usually 1 set.
The price is decided by Different Brand and Quantity.
The time of delivery is 3-10 working days after payment.
T/T, Western Union
Guangzhou/Shenzhen.
| Model Number: | ZP144KFE-TFD-522 |
| MOQ: | 1 piece |
| Price: | discussed |
| Packaging Details: | Wooden page |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Connection | Rotalock |
|---|---|
| Model Number | ZP144KFE-TFD-522 |
| Package | Wooden case |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Supply | 380V-420V/50Hz/3Phase |
| cc/Rev. | 134.6 |
| Oil change[I] | 3.25 |
| Phase | Three Phase |
| Refrigerant Suitability | R410A |
| COP | 3.19W/W |
| EER | 10.9Btu/W |
| Cooling capacity | 121000BTU |
| Horse Power | 12 |
Shenzhen Ruifujie Technology Co., Ltd. has a history of more than 20 years. It is a large-scale modern enterprise specializing in R&D, production and sales of refrigeration products. The company has great advantages in the trading of compressors and refrigeration accessories, and has close cooperation with major compressor manufacturers around the world.
The company develops and produces scroll, piston and screw compressor are exported to all over the world. We have strong technical strength and experience in cold storage, freezing, quick freezing, and flake ice machine, block ice machine production and sales. In recent years, the company has been in the Belt and Road. Under the advocacy of the project, we constantly tackled difficulties in overseas markets, developed rapidly, and built a number of engineering projects with modern significance.
Every products will be in carefully inspection for many times before Packing. Depending on the size and contents of your goods, we generally use different size of wooden box of package to secure goods.
Our MOQ is usually 1 set.
The price is decided by Different Brand and Quantity.
The time of delivery is 3-10 working days after payment.
T/T, Western Union
Guangzhou/Shenzhen.